Tri-Central MS, HS honor roll

May 25—For second semester

Sixth grade

All A's

Bristol G. Michael

Emma M. Reehling

Bennet E. Salsbery

Jaipreet Singh

Roxanna G. Wilson

A's & B's

Samuel A. Chapman

Parker J. Jarrell

Waylon A. Jarrell

Cael J. Morrow

Hayden B. Salinas

Shaelyn R. Simpson

Damien C. Teter

Amelia F. Wall

Seventh grade

All A's

Mahayla J. Bay

Claire R. Conrad

Mollie A. Isenhower

Serenity M. Legan

Henry M. Mueller

August L. Salinas

Natalie L. Sargent

A's & B's

Mallik J. Ballestero

Delila B. Fowler

Kelsie R. Harden

Zolan S. Helmerick

Khloe A. Henderson

Audrey R. Maruszewski

Emily G. Maruszewski

Lucy M. Niccum

Zeke D. Parton

Anna J. Salsbery

Ikamjit Singh

Callie A. Sluka

Riley C. Strebin

Nolan J. Taylor

Eighth grade

All A's

James I. Hewitt

Emily M. Partlow

Makayla R. Salsbery

Lindsay L. Walker

A's & B's

Layla A. Baldwin

Rasjia E. Diaz

Timothy J. Higgins

Raegan A. Papai

Lucas D. Reed

Thomas R. Salsbery

Addison G. Sluka

Zachariah D. Summers

Ninth grade

All A's

Jacob L. Cherry

Nathan M. Cherry

Madison E. Conner

Logan M. Sargent

A's & B's

Brody A. Arnold

Hayden E. Baldwin

Kendall A. Claus

Nora J. Conrad

Angela J. Dempsey

Olivia R. Dempsey

Tenley R. Flaty

Elijah K. Harden

McKenna J. Hight

Kyrstin M. Keesling

Hanna F. Michael

Eliana N. Rodman

Savannah S. Scott

Christopher R. Sluka

Tyler C. Sorensen

Spencer L. Stevens

Jacky A. Trujillo

Alexandria M. Wilson

10th grade

All A's

Hannah L. Ford

Jack J. Hedrick

Kaitlyn M. Maruszewski

Augustus B. Mueller

Lucille M. Parton

Aiden M. Salsbery

Joshua P. Summers

A's & B's

Dane S. Adams

Jaiton L. Archer

Junnah C. Bay

Natalie A. Chandler

Makenzie R. Gibson

Chloe P. Hagerty

Aileen G. Jakobczyk

Linda I. Jimenez-Vazquez

Jermiah R. Lorts

Yaviel O. Maldonado

Blayne Mayfield

Alexis L. Monroe

Harkiran Pelia

Samuel A. Rinehart

Rebekah M. Rodman

Lillian S. Stewart

Tate A. Strebin

RubieAnna S. Taylor

Xander J. Tolle

Logan D. Younce

11th grade

All A's

Doug E. Baty

Katherine R. Beck

Chloe N. Eller

Kady J. Graves

Mario I. Hernandez

Natalee J. Laughman

Sofie J. Parton

Miles M. Piske

A's & B's

Lilly N. Ahrens

Hannah M. Coker

Emma G. Conrad

Delanie G. Deckard

Michael R. English

Landon A. Grant

Yatziri A. Gutierrez Torres

Makylee A. Hartman

Jaaron L. Helmerick

Gatlin G. Hinkle

Kiley A. Kinney

Roxane Legros

Mara A. Reehling

Conner X. Ryan

Kymarra N. Sams

Adalynn C. Seal

Ethan E. Tragesser

Elaynna A. Young

12th grade

All A's

Megan E. Conner

Jaedyn N. David

Toriana M. Garmon

Natalie J. Garrity

Ethan L. Gibson

Gracie M. Grimes

Abigail G. Hoback

Daetyn L. Horn

Ariana E. Jankoviak

Karley L. Leininger

Peighton A. Oliver

Kylie M. Tharp

MaKalee N. Vawter

Allison N. Younce

A's & B's

Lillyan M. Camden

Gabriel B. Fowler

Conner W. Gunlite

Landon T. Hale

Josslyn R. Knox

Madison D. Neff

Jacob M. Sorley

Mya M. Truax

Owen R. Widup

For fourth quarter

Sixth grade

All A's

Bristol G. Michael

Emma M. Reehling

Bennet E. Salsbery

Jaipreet Singh

Amelia F. Wall

Roxanna G. Wilson

A's & B's

Samuel A. Chapman

Parker J. Jarrell

Waylon A. Jarrell

Cael J. Morrow

Hayden B. Salinas

Shaelyn R. Simpson

Caden E. Sorensen

Damien C. Teter

Seventh grade

All A's

Mahayla J. Bay

Claire R. Conrad

Mollie A. Isenhower

Serenity M. Legan

Henry M. Mueller

August L. Salinas

Natalie L. Sargent

Callie A. Sluka

A's & B's

Delila B. Fowler

Kelsie R. Harden

Zolan S. Helmerick

Khloe A. Henderson

Cooper B. Leininger

Emily G. Maruszewski

Lucy M. Niccum

Zeke D. Parton

Ikamjit Singh

Nolan J. Taylor

Eighth grade

All A's

James I. Hewitt

Emily M. Partlow

Makayla R. Salsbery

Lindsay L. Walker

A's & B's

Layla A. Baldwin

Timothy J. Higgins

Raegan A. Papai

Hayden L. Ramseyer

Lucas D. Reed

Thomas R. Salsbery

Addison G. Sluka

Zachariah D. Summers

Ninth grade

All A's

Madison E. Conner

Kyrstin M. Keesling

Eliana N. Rodman

Logan M. Sargent

Christopher R. Sluka

A's & B's

Brody A. Arnold

Hayden E. Baldwin

Jacob L. Cherry

Nathan M. Cherry

Kendall A. Claus

Nora J. Conrad

Logan E. Creason

Angela J. Dempsey

Olivia R. Dempsey

Tenley R. Flaty

Eli D. Garrity

Elijah K. Harden

McKenna J. Hight

Hanna F. Michael

Savannah S. Scott

Spencer L. Stevens

Jacky A. Trujillo

Alexandria M. Wilson

10th grade

All A's

Hannah L. Ford

Jack J. Hedrick

Kaitlyn M. Maruszewski

Lucille M. Parton

Aiden M. Salsbery

Joshua P. Summers

Logan D. Younce

A's & B's

Natalie A. Chandler

Makenzie R. Gibson

Chloe P. Hagerty

Linda I. Jimenez-Vazquez

Jermiah R. Lorts

Yaviel O. Maldonado

Blayne Mayfield

Alexis L. Monroe

Augustus B. Mueller

Harkiran Pelia

Samuel A. Rinehart

Rebekah M. Rodman

Lillian S. Stewart

Tate A. Strebin

RubieAnna S. Taylor

11th grade

All A's

Doug E. Baty

Katherine R. Beck

Landon A. Grant

Kady J. Graves

Mario I. Hernandez

Natalee J. Laughman

Miles M. Piske

A's & B's

Lilly N. Ahrens

Hannah M. Coker

Emma G. Conrad

Chloe N. Eller

Yatziri A. Gutierrez Torres

Emma G. Henry

Gatlin G. Hinkle

Kiley A. Kinney

Sofie J. Parton

Mara A. Reehling

Conner X. Ryan

Kymarra N. Sams

Adalynn C. Seal

Ethan E. Tragesser

Elaynna A. Young

12th Grade

All A's

Megan E. Conner

Jaedyn N. David

Toriana M. Garmon

Ethan L. Gibson

Gracie M. Grimes

Conner W. Gunlite

Abigail G. Hoback

Daetyn L. Horn

Peighton A. Oliver

Kylie M. Tharp

Allison N. Younce

A's & B's

Lillyan M. Camden

Gabriel B. Fowler

Natalie J. Garrity

Landon T. Hale

Ariana E. Jankoviak

John M. Jimenez-Vazquez

Karley L. Leininger

Alexus D. Mackey

Madison D. Neff

Mya M. Truax

MaKalee N. Vawter